Sunucu Ürünlerimiz

Performanslı Sunucular Sizlerle

Web projelerinizi barındırmak için üst düzey performans arıyorsanız ve paylaşımlı hosting kullanmak istemiyorsanız sunucularımızı inceleyebilirsiniz. Sunucu kiralayarak hosting paketleri de satabilirsiniz. Müşterileriniz için tek tek hosting paketi almak yerine sunucu kiralayarak daha kaliteli hizmet sunabilirsiniz.

cloud Server ürünleri hoverbox
premium bulut ürünleri hoverbox
micro sunucu ürünleri hoverbox
Dedicated Server ürünleri hoverbox
backup ürünleri hoverbox
sunucu barındırma ürünleri hoverbox
cloud Server ürünleri infobox

V-Tron Cloud Server

Avantajlı bir fiyatla sunulan bulut sunucularımız her bütçeye uygun paketler şeklinde sizlere sunulmaktadır. Aylık sadece 11.99 USD’den başlayan fiyatlar ile sunucu sahibi olabilirsiniz. Hem Windows hem de Linux sistemler kurulabilen cloud sunucuları yıllık kiralamanız durumunda 2 ay ücretsiz kullanma şansına da sahip olabilirsiniz. Sunucu kontrolü için ihtiyaç duyacağınız opsiyonel seçenekler ile maksimum düzeyde bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Detaylar
premium bulut ürünleri infobox

V-Tron Premium Bulut

Sunucum olsun ama aynı zamanda da kaynakları geniş ve çok daha performanslı olsun istiyorsanız Premium bulut sunucularımızı tercih edebilirsiniz. Yıllık kiralamalarda 2 ay ücretsiz imkanı sunduğumuz sunucular , aylık sadece 34.99 USD’den başlayan giriş fiyatları ile satışa sunulmuştur. Plesk Web Admin kontrol panelinin ücretsiz sunulduğu makinelerimizde diğer kontrol panel seçeneklerini de kullanmanız mümkündür.

Detaylar
micro sunucu ürünleri infobox

V-Tron Micro Sunucu

Minimal ihtiyaçlar için satışa sunduğumuz Micro Sunucular bütçenizi yormadan size sunucu deneyimi yaşatmak için en uygun fiyatla sitemizde. Aylık sadece 6.99 USD’den başlayan fiyatlar ve yıllık kiralamalarda 2 ay ücretsiz kulllanım hakkı verdiğimiz Micro sunucuları mutlaka test etmenizi öneriyoruz.

Detaylar
dedicated Server ürünleri infobox

V-Tron Dedicated Server

Yoğun sistem kaynağı gerektiren daha büyük projeler için fiziksel sunucu paketlerimizi inceleyebilirsiniz. İsterseniz fiziksel sunucunuzu sanallaştırabilir ve farklı uygulamalarınızı bir kaç farklı bulut sunucuda barındırabilirsiniz. En iyi işlemci , ram ve disk donanımları ile satışa sunulan makinelerimiz ile maksimum performansın keyfini çıkartabilirsiniz.

Detaylar
backup ürünleri infobox

V-Tron Backup

Veeam Backup altyapısını kullanan Backup sunucularımız ile cloud yada dedicated seviyesindeki tüm sunucuların periyodik olarak image yedeğini alabilirsiniz. Belirli periyotlarda yedekleme yapan bu hizmetimizde geçmişe dönük olarak seçtiğiniz periyota uygun olarak tam 7 farklı geri yükleme noktasından restore imkanı bulunmaktadır.

Detaylar
sunucu barındırma ürünleri infobox

V-Tron Sunucu Barındırma

Size ait olan sunucuları farklı lokasyonlarda bulunan kabinlerimizde barındırabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı formumuza girerek teklif alabilirsiniz. En uygun ve en performanslı barındırma seçeneklerimiz , kabin ve hat gibi diğer tüm detayları tarafınıza belirtiyor ve sürpriz bir maliyetle karşılaşmamanızı sağlıyoruz.

Detaylar