You are here:

Web sitenizi Koruyun ve Google Arama Motorunda Yükselin

Firmanızın ihtiyacı olan SSL sertifikalarını inceleyin ve güvenliğinizi yükseltin.

İnternet kullanım penetrasyonu arttıkça web sitelerini ziyaret eden internet kullanıcılarının güvenlik ihtiyacı artmaya başladı. Google’ın resmi blogunda SSL sertifikasının Google aramalarındaki sıralamaya etki ettiğini söylemesinden sonra SSL sertifikalarına olan ilgi arttı. Venitron olarak kurumlar, şahıslar, şirketler ve eticaret şirketleri için geniş bir SSL portföyüyle hizmet vermekteyiz.

domain doğrulama sertifikası hizmeti hoverbox icon
organizasyon doğrulama sertifikaları hoverbox
venitron genişletilmiş doğrulama sertifikaları hoverbox
multi domain ssl sertifikaları hoverbox
Wildcard sertifikaları hoverbox

Domain Doğrulama Sertifikaları (DV SSL)

Belge gerektirmeyen ve online olarak tek tıkla kurulan domain doğrulama sertifikaları aynı zamanda SEO uyumlu olarakta kullanılabilir. DV SSL sertifikaları 2048 bit güvenliğe sahiptir ve DV SSL kullanıcıları websitelerine statik site mührü ekleyebilirler. DV SSL sertfikaları subdomain desteği vermez anında kurulum için tercih edilmektedir. Anında hızlı kurulan ve belge gerektirmeyen SSL sertifikası istiyorsanız DV SSL sertifikalarını tercih edebilirsiniz.

Detaylar

Organizasyon Doğrulama Sertifikaları(OV SSL)

Kurumlar ve şirketler için tercih edilen OV SSL sertifikaları kurulum için belge gerektirmez ve anında online olarak kurulabilir. Online kurulum sorumluluk garantisi veren OV SSL sertifikaları SSL’den kaynaklanan sorunlarda 37.500€’a kadar kurumlara destek vermektedir. OV SSL sertifikaları CRL kontrolü sağlar ve websiteleri için dinamik site mührü kullanımına izin verir. OV SSL sertifikaları subdomain desteklememektedir.

Detaylar

Genişletilmiş Doğrulama Sertifikaları(EV SSL)

E-ticaret sitelerinin en çok tercih ettiği SSL sertifikası olan EV SSL 2048 bit güvenliğe sahiptir. EV SSL kullanan websitelerini ziyaret eden internet kullanıcıları website domain adresinin hemen yanında yeşil bir bar ile karşılaşırlar. Yeşil bar websitesi ziyaretçilerine o sitenin güvenli olduğunu bildirir ve EV SSL kullanan internet sitelerine büyük bir prestij sağlar. Belge gerektiren SSL sertifikası olan EV SSL %99 tarayıcı uyumludur.

Detaylar

Multi-Domain SSL/TLS Sertifikaları(SAN/UCC)

SAN SSL sertifikaları tek bir sunucu için kullanılan SSL çeşitidir. Wildcard SSL ile birbirine benzeyen SAN SSL tek bir sunucuda barınan tüm alt domainler için kullanılabilen bir SSL çeşitidir. Örneğin iki farklı domaine ait tüm alt alan adları için SAN SSL sertifikasını kullanabilirsiniz.Aynı sunucuda barınan bank.venitron.com ve test.venitron.com ‘a ek olarak bank.fbsmedya.com ve test.fbsmedya.com içinde aynı SAN SSL sertifikasını kullanabilirsiniz.

Detaylar

Wildcard Sertifikaları

Diğer SSL sertifikalarından farklı olarak subdomain desteği veren Wildcard SSL sertifikaları  2048 bit güvenlik sağlar. Belge gerektirmez ve anında kurulum sağlayabilirsiniz. Tüm bankalarla uyumlu olan Wildcard SSL sertifikaları aynı zamand CRL kontrolü de sağlamaktadır. Eğer birden çok alt domain adresine sahip bir websiteniz varsa Wildcard SSL sertifikalarını tercih edebilirsiniz.

Detaylar

Sertifikalar İle İlgili Tüm Ürünler Venitron'da

SSL Sertifikaları: Sıkça Sorulan Sorular

Hangi SSL sertifikalarında anında kurulum yapılmaktadır?

Positive SSL, Rapid SSL, WildCard SSL gibi SSL sertifikalarında kurulum işlemi anında ve online olarak gerçekleştirilmektedir.

Subdomain uyumlu SSL satıyor musunuz?

Subdomain uyumlu Wildcard SSL sertifikalarını Venitron’dan satın alabilirsiniz.

Hangi SSL sertifikasına ihtiyacım olduğunu nasıl anlayabilirim?

SSL uyumu hakkında bilgi almak için 0850 305 48 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Yazmış olduğum yazılıma nasıl sertifika alabilirim?

Kök sertifika ürünüyle yazılımlarınız için güven sertifikası alabilirsiniz.

Maillerimi nasıl şifreleyebilirim?

Mail sertifikaları ile maillerinizi şifreleyebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.