You are here:

Verimerkezi Ürünleri

İhtiyacınız olan Sunucu Çözümlerimize Göz Atın

Sunucu yönetimiyle ilgili toplam 20 yılık deneyime sahip olan Venitron barındırma, kurulum, sanallaştırma, taşıma ve yedekleme çözümleriyle tüm sunucu ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Farklı uzmanlıklara sahip olan sistem mühendislerimiz taleplerinizi en kısa sürede yerine getirirken arzu etiğiniz çözümü siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

sunucu barındırma hizmeti hoverbox
sunucu kurulumu hizmeti hoverbox
sunucu yedekleme hizmeti hoverbox
sunucu taşıma hizmeti hoverbox
sunucu sanallaştırma hizmeti hoverbox
sunucu barındırma hizmeti infobox

Sunucu Barındırma

Sahip olduğunuz sunucuları güçlü network ve datacenter altyapısına sahip 4 farklı veri merkezinde barındırıyoruz. Sunucu barındırma hizmetimizde sunucunuzun ihtiyacı olan tüm altyapı ihtiyaçları, ek donanım temini, donanım yükseltme ve sunucu tabanlı yazılım kurumları uzman destek ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 7/24 destek alabileceğiniz Venitron sunucu barındırma hizmetine başka birine ihtiyaç duymadan sunucunuzu barındırabilirsiniz.

Detaylar
sunucu kurulum hizmeti infobox

Sunucu Kurulum

Kurulum öncesi sunucunuzun donanımsal özellikleri kurgulanır ve sunucunuzun kurulumu planlanır. Kurulum sırasında talep ettiğiniz işletim sistemi ve ek yazılımlar sunucunuza kurulur. Kurum sonrası veri merkezinde yer alan sunucunuzun veri transferi, SSh bağlantısı gibi ihtiyacınız olan tüm özellikleri test edilir. Test işlemi başarılı bir şekilde tamamlanarak sunucunuz size teslim edilir.

Detaylar
sunucu yedekleme hizmeti infobox

Sunucu Yedekleme

Sahip olduğunuz sunucunuzu periyodik olarak veya anında yedekleyebilir ve istediğiniz zaman yedekten geri kurabilirsiniz. Venitron ile yedek alma sürecinizi istediğiniz tarih ve saate göre ayarlayabilirsiniz. Sunucu yedekleme ile gelecekte gerçekleşebilecek felaket senaryolarına karşı her zaman hazır olursunuz. Veam yedekleme servisi sahip olduğu basit arayüzü ile yedekleme işleminizi kolaylaştırmaktadır.

Detaylar
sunucu taşıma hizmeti infobox

Sunucu Taşıma

Venitron sunucu taşıma servisi ile farklı işletim sistemlerine sahip olan fiziksel veya sanal sunucularınızı, e-mail arşivlerinizi, yazılımlarınızı ve taşımak istediğiniz tüm dosyaları uzman ekibimizle birlikte istediğiniz platforma taşıyoruz. Taşıma işlemi sonrasında taşınan her şeyi tekrar kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sunucu taşımanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Venitron ile arkanıza yaslanın ve taşıma işlemlerini bize bırakın.

Detaylar
sunucu sanallaştırma hizmeti infobox

Sunucu Sanallaştırma

Sunucu sanallaştırma hizmeti sayesinde sunucunuzun ihtiyacı olan fiziksel ekipmanları azaltabilir ve daha az fiziksel ekipman ile hizmet verebilirsiniz. Sunucu sanallaştırma sistem kaynaklarının maksimum performans ile kullanılmasını sağlamaktadır. Venitron olarak sunucu sanallaştırma işlemlerinde  Vmware ürünlerini kullanmaktayız. Daha az kaynak ile yüksek bir performans edinmek istiyorsanız Venitron’a güvenin.

Detaylar

Verimerkezi Ürünleri: Sıkça Sorulan Sorular

Kaç adet veri merkezi ile çalışıyorsunuz?

Venitron olarak 4 farklı veri merkezi ile çalışmaktayız.

Sunucu kurulumunda lisans temin ediyor musunuz?

İhtiyacınız olan tüm lisansları temin edip kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Yedekten geri dönme hizmetiniz bulunmakta mıdır?

Yedeklerinizi istediğiniz zaman tekrar kurabilirsiniz.

Sunucu taşıma işlemi ne kadar sürede gerçekleştirilmektedir?

Sunucunun yüküne göre maksimum 3 saat içerisinde sunucularınızı taşıyoruz.

Sunucu yönetim desteği veriyor musunuz?

Sunucularınızın yönetimi ile ilgili ihtiyacınız olan tüm yönetim desteğini vermekteyiz. Detaylı bilgi almak için 0850 305 48 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.