You are here:

Lisans Ürünleri

Hosting yönetimi için ihtiyaç duyulan tüm paneller burada

Web hosting sunucularını yönetmek zor bir iştir. Sunucuya manuel olarak bir çok servisi kurmak ve düzenlemekte ciddi bir bilgi ve emek gerektirir. Hosting kontrol panelleri sizi bir çok sıkıntıdan kurtarıp etkin bir şekilde sitelerinizi yönetmenize olanak tanır. Bir çok gelişmiş panel ve eklentileri ile mükemmel bir hosting yönetimine sahip olabilirsiniz.

cPanel lisanslama hizmeti hoverbox
directadmin lisanslama hizmeti hoverbox
litespeed lisanslama hizmeti hoverbox
cloudlinux lisanslama hizmeti hoverbox
microsoft lisanslama hizmeti hoverbox
cPanel lisanslama hizmeti infobox

Cpanel Lisanslama

Linux platformlarda en çok tercih edilen ve en gelişmiş kontrol paneli olan CPanel lisanslarını sitemizden alabilirsiniz. cPanel bir çok farklı lisanslama modeli ve fiyatları ile satışa sunulmuştur.
Detaylar
plesk lisanslama hizmeti infobox

Plesk Lisanslama

Windows hosting yönetimi için adeta banzersiz ve rakipsiz olan Plesk panel lisanslarını sitemizden hızlıca satın alabilirsiniz. Birkaç farklı lisanslama modeli ile servis edilen panel lisanslarını bir kaç adımda temin etmeniz mümkündür.

Detaylar
direcktadmin lisanslama hizmeti infobox

Directadmin Lisanslama

Hem ekonomik hem de sadeliği ile dikkat çeken , ancak linux hosting yönetimi için üstün yazılımlardan biri olan Directadmin Panel hosting yönetimi için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. cPanele oranla daha ekonomik ve daha sade bir lisanslama modeli sunan yazılımı bir kaç adımda sitemizden satın alabilirsiniz.

Detaylar
litespeed lisanslama hizmeti infobox

Litespeed Lisanslama

Linux sunucularda Apache yerine tercih edilen performansınızı 2-3 katına çıkaran eşsiz bir yazılımdır. Litespeed lisansları işlemci , ram ve sunucunun bulut ya da fiziksel olmasına göre lisanslandırılmaktadır. Directadmin ve CPanel kontrol panellerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Detaylar
cloudlinux lisanslama hizmeti infobox

Cloudlinux Lisanslama

Linux sunucularda kullanabileceğiniz kaynak yönetimi ve güvenlik özellikleri öne çıkan ve günümüzde mutlaka sunucularda kurulu olması gereken üstün bir yazılımdır. Sitemizden hızlıca satın alabilirsiniz.

Detaylar
microsoft lisanslama hizmeti infobox

Microsoft Lisansları

Windows server işletim sistemi için lisanslama modellerimizi sitemizden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. En güncel windows sürümleri için lisans desteği ve satışı yapmaktayız.

Detaylar