Hizmetler

Bir hosting sitesinden çok daha fazlası

20 yıllık bir deneyimin ve birikimin sonucu olarak ortaya çıkan Venitron ile farklı ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Hangi türden müşteri olursanız olun , web hosting hizmetine ilave olarak farklı hizmetlere de ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada ki deneyimlerimiz ile birçok farklı hizmeti de sizlere sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bir çok ihtiyacınızı tek firmadan karşılamak sizlere hem zaman hem de maddi anlamda da avantajlar sağlayabilir.

lisans ürünleri hoverbox
Yedekleme Ürünleri hizmeti hoverbox
veri merkezi ürünleri hoverbox
Web Ürünleri hizmeti hoverbox
lisans ürünleri infobox

Lisans Ürünleri

Kurumsal yada bireysel olarak hizmet alan yada hizmet veren müşterilerimiz ihtiyaç duydukları kontrol paneli , işletim sistemi yada harici araçlar için lisans temini noktasında firmamıza müracaat edebilirler. Özellikle cPanel , Directadmin, Plesk , Cloudlinux , Litespeed ve Microsoft ürünlerini sitemizden online olarak alabilirsiniz.

Detaylar
Yedekleme Ürünleri hizmeti infobox

Yedekleme Ürünleri

Veri kaybı hiç arzu edilmeyen büyük sorunlara yol açabilecek bir durumdur. Yedekleme ile veri kaybının önüne geçmek mümkün olabilmektedir. Venitron sunucuları düzenli olarak yedeklenmektedir. Ancak opsiyonel yedekleme ürünleri ile hem sunucu hem hosting paketleri seviyesinde yedekleme hizmetleri alabilirsiniz. Harici tüm opsiyonel yedekleme çözümlerimiz alternatifli olarak farklı lokasyonlardan hizmet vermektedir. Böylece hem lokal hem de harici farklı lokasyonlardaki yedekleme noktaları ile veri kaybı adete imkansız hale gelebilmektedir.

Detaylar
veri merkezi ürünleri infobox

Verimerkezi Ürünleri

Sunucu seviyesinde hizmet alan yada sunucu hizmeti veren müşterilerimiz verimerkezi hizmetlerimizden yararlanabilirler. Sunucu taşıma, sunucu barındırma, sunucu yedekleme , sunucu kurulumu ve sunucu sanallaştırma gibi bir çok hizmeti Venitron tecrübesi ve kalitesi ile alabilirsiniz.

Detaylar
Web Ürünleri hizmeti infobox

Web Ürünleri

Venitron bünyesinde hosting hizmetleri haricinde ihtiyaç duyabileceğinizi düşündüğümüz web ürünlerini de inceleleyebilir, teklif alabilir bazılarını ise direkt satın alabilirsiniz. Hazır web sitesi, web tasarım, e-ticaret sitesi, site yedekleme, seo araçları gibi ürünleri inceleyip satın alabilirsiniz. Web tasarım ve e-ticaret çözümleri için projeniz çerçevesinde sizlere özel teklifler sunuyoruz.

Detaylar