En Hızlı SSD Hosting Paketleri

Venitron hosting paketleri ile websiteniz daha hızlı açılsın ve müşterileriniz mutlu olsun. Özel olarak yapılandırılmış ve tüm yazılımlar ile ile tam uyumlu olarak çalışan web hosting paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Üstelik yıllık ödemelerde 3 ay , iki yıllık ödemelerde 6 ay , üç yıllık ödemelerde ise tam 9 ay ücretsiz.
wordpress hosting hizmetleri hoverbox
sınırsız hosting hizmetleri hoverbox
kurumsal hosting hizmetleri hoverbox
linux hosting hizmetleri hoverbox
windows hosting hizmetleri hoverbox
cPanel hosting hizmetleri hoverbox
plesk hosting hizmetleri hoverbox
directadmin hosting hizmetleri hoverbox
reseller hosting hizmetleri hoverbox
worpress hosting hizmetleri infobox

Wordpress Hosting

Dünyanın en çok kullanılan web yazılımı olan WordPress ile tam uyumlu ve SSD disk altyapısına sahip WordPress paketleri ile hızın keyfine varın. Litespeed Cache ile websitelerinizin hızını daha da arttıran Venitron, wordpress hosting paketleri müşterilerine sağladığı ücretsiz SSL sertfikası sayesinde de WordPress sitenizin arama motoru görünürlüğünü ve güvenliğini arttırır. Ücretsiz taşıma sayesinde istediğiniz her zaman Venitron kalitesine geçebilirsiniz.

Detaylar
sınırsız hosting hizmetleri infobox

Sınırsız Hosting

Sınırsız özellikleri sevenler için geliştirilen Venitron sınırsız hosting paketlerinde Php , Asp , Aspx, Html ,MSSQL ve MySQL uygulamaları en stabil şekilde çalışmaktadır. Sınırsız hosting SSD disk desteği sayesinde sadece sınırsız web alanı vermekle kalmıyor sizlere yüksek bir web sayfası açılma hızı da sunuyor. Sınırsız hosting paketlerine geçmek isterseniz websiteleriniz için ücretsiz taşıma desteği alabilirsiniz.

Detaylar
kurumsal hosting hizmetleri infobox

Kurumsal Hosting

Kurumsal firmaların en büyük ihtiyacı websitelerinin en hızlı şekilde açılıp müşteri veya müşteri adaylarına hizmet vermektir. SSD disk altyapısı sayesinde normal disk alanlarına göre çok daha hızlı websitesi açılış hızı sağlayan kurumsal hosting ile internette daha fazla görünür olabilirsiniz. Kurumsal hosting sahip olduğu Antispam filtresi ve Premium Antivirüs sayesinde dijitalleşmenizde büyük rol oynayacak.

Detaylar
linux hosting hizmetleri infobox

Linux Hosting

Multiplatform yapısı sayesinde cPanel veya Directadmin üzerinden kullanım sağlayabileceğiniz Venitron Linux Hosting paketleri ile özgürlüğün tadını çıkartın. SSD disk altyapısı ile tüm websitelerinizin hızlı bir şekilde açılmasını sağlayan linux hosting paketleri aynı zamanda ücretsiz SSL sertifikasına sahiptir. Linux hosting paketlerinde Litespeed ve Cloudlinux desteği bulunmaktadır.

Detaylar
windows hosting hizmetleri infobox

Windows Hosting

Asp, Aspx ve MSSQL projeleriniz için özel olarak konfigirüre edilen ve Server 2019 altyapısıyla her daim güncel olan windows hosting paketlerine indirimli fiyatlarla sahip olun. SSD disk altyapısıyla web projelerinizin hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayan Venitron kullandığı güncel Windows yazılımlar ile web projelerinizin stabil çalışmasına olanak sağlıyor.

Detaylar
cPanel hosting hizmetleri infobox

cPanel Hosting

Sahip olduğu Cloud platform ve cPanel sayesinde güçlü bir hosting yönetimi sağlayan cPanel hosting tek tıkla kurabileceğiniz binlerce açık kaynak linux uygulama ile en stabil şekilde çalışıyor. Aynı zamanda ücretsiz SSL kullanabileceğiniz cPanel hosting sahip olduğu SSD disk altyapısı sayesinde web uygulamalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlıyor.

Detaylar
plesk hosting hizmetleri infobox

Plesk Hosting

Plesk panelin en güncel versiyonunu kullanabileceğiniz ve MySQL desteği sağlayan Plesk hosting paketleri %100 cloud platform üzerinden hizmet vermektedir. Plesk hosting aynı zamanda PHP + ASP + ASPX desteği de vermektedir. SSD disk altyapısıyla web projelerinizin hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayan Venitron Plesk hosting ile her zaman güncel kalın.

Detaylar
directadmin hosting hizmetleri infobox

Directadmin Hosting

Directadmin panelin en güncel versiyonunu kullanabileceğiniz hosting paketleri SSD disk altyapısıyla web uygulamalarınızı en hızlı şekilde çalıştırırken açılma hızını maksimum düzeye taşıyor. Ekonomik ve kolay yedeklemeye imkan veren altyapısı sayesinde hosting yönetimini kolaylaştıran Directadmin hosting ücretsiz taşıma ve yedekleme hizmetiyle rakiplerinden öne çıkıyor.

Detaylar
reseller hosting hizmetleri infobox

Reseller Hosting

Kendi hosting işletmenizi kurmak ister misiniz? Dijital medya ajansları, web tasarım firmaları, yazılımcılar, tasarımcılar ve web işiyle uğraşanlar; kendi müşterileriniz için hosting hizmeti vermek ister misiniz? Venitron reseller altyapısı sayesinde müşterileriniz için hosting hesabı açabilir, müşterilerinize özel hosting paketleri oluşturabilir ve hosting panelinizi çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. cPanel, Plesk Panel veya Directadmin kullanarak reseller hesabınızı yönetebilirsiniz.

Detaylar

Hosting: Sıkça Sorulan Sorular

Hosting nedir?

Hosting web sitelerinizin sahip olduğu görsel, video ve metinlerin barındırılmasını sağlayan altyapıdır. Venitron sayesinde hızlı ve yüksek güvenlikli hosting altyapısına sahip olabilirsiniz.

Hosting fiyatları neye göre değişmektedir?

Hosting fiyatları altyapıda kullanılan teknoloji, web alanı ve yedekleme çözümlerine göre değişmektedir. Venitron sayesinde hosting hizmetini indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Nasıl hosting satın alabilirim?

İhtiyacınız olan hosting paketine karar vermek için 0850 305 48 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Websitesi üzerinden satın almak isterseniz istediğiniz hosting paketini sepetinize ekleyerek kredi kartı veya EFT & Havale yöntemleriyle satın alabilirsiniz.

Hosting paketlerinde kampanya yapıyor musunuz?

Dönem dönem yaptığımız kampanyalar hakkında bilgi almak için 0850 305 48 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bayi hosting hizmeti veriyor musunuz?

Bayi hosting hizmetimiz hakkında bilgi almak için linke tıklayınız; https://www.venitron.com/hosting/reseller-hosting/

Limitsiz hosting hizmetiniz var mı?

Limitsiz hosting hizmetimiz aktif olarak devam etmektedir. Bilgi almak için limitsiz hosting paketlerimize göz atabilirsiniz, https://www.venitron.com/hosting/sinirsiz-hosting/

Wordpress hosting hizmetinizde WordPress'e özel hangi hizmetleriniz bulunuyor?

Wordpress’e özel olarak cache sistemi kurduğumuz WordPress hosting paketlerimizi incelemek için tıklayın; https://www.venitron.com/hosting/wordpress-hosting/

Kurumsal hosting hizmeti veriyor musunuz?

Kurumsal firmalara özel olarak oluşturulan ve SSD disk altyapısı sayesinde hızlı çalışan kurumsal hosting paketlerimizi incelemek için tıklayınız; https://www.venitron.com/hosting/kurumsal-hosting/

Directadmin, Plesk ve cPanel'e özel hosting paketleriniz bulunuyor mu?

En çok kullanılan hosting yönetim panellerinden olan Directadmin, Plesk ve cPanel’e özel hosting paketlerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için  bilgi almak için 0850 305 48 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İhtiyacım olan hostingi nasıl sorgulayabilirim?

İhtiyaçlarınız doğrultusunda kullanmanız gereken hosting paketini seçmekte zorlanıyorsanız  bilgi almak için 0850 305 48 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.