You are here:

Yedekleme Ürünleri

Verileriniz her zaman güvende olsun

Web sitelerinizi yada sunucunuzu yedeklemek olası veri kaybı durumunda size geriş dönüş imkanı sunmaktadır. Yedekleme olmadan verileriniz hiç bir zamanda güvende olmayacaktır. Hosting kontrol paneli seviyesinde yada sunucu image yedeği seviyesinde olan yedekleme hizmetlerimizden yararlanarak verilerinizin her zaman güvende olmasını sağlayabilirsiniz.

periyodik cPanel yedekleme hizmeti hover
Plesk Yedekleme hizmeti hoverbox
periyodik directadmin yedekleme hizmeti hoverbox
Periyodik Web Site Yedekleme hizmeti hoverbox
veeam backup hizmeti hoverbox
cPanel lisanslama hizmeti infobox

Periyodik Cpanel Yedeği

Linux hosting ve cPanel hizmeti alıyorsanız yedeklerinizi panel üzerinden alabilirsiniz. Bunun yanında firmamızdan harici platforma yedeklenmesi için bu hizmeti alabilir, lokal sunucu sorunları yaşadığınızda farklı lokasyondaki yedekten geri dönüş yapabilirsiniz.

Detaylar
plesk lisanslama hizmeti infobox

Periyodik Plesk Yedeği

Windows hosting ve Plesk panel hizmeti alıyorsanız yedeklerinizi panel üzerinden alabilirsiniz. Bunun yanında firmamızdan harici platforma yedeklenmesi için bu hizmeti alabilir, lokal sunucu sorunları yaşadığınızda farklı lokasyondaki yedekten geri dönüş yapabilirsiniz.

Detaylar
direcktadmin lisanslama hizmeti infobox

Periyodik Directadmin Yedeği

Linux hosting ve Directadmin Panel hizmeti alıyorsanız yedeklerinizi panel üzerinden alabilirsiniz. Bunun yanında firmamızdan harici platforma yedeklenmesi için bu hizmeti alabilir, lokal sunucu sorunları yaşadığınızda farklı lokasyondaki yedekten geri dönüş yapabilirsiniz.

Detaylar
venitron codeguard hizmeti infobox

Periyodik Web Site Yedekleme

Web sitenizi kontrol paneli yedekleri haricindeki diğer araçlar ile yedekleyebilirsiniz. Üstelik yedekleme periyotunu kendiniz ayarlayabilirsiniz. Herhangi bir sorun durumunda istediğiniz yedekleme noktasından geri dönebilirsiniz.

Detaylar
weeam backup hizmeti infobox

Veeam Backup

Fiziksel yada sanal sunucularınızın istediğiniz periyotlarda otomatik olarak yedeklenmesini sağlayabilir herhangi bir sorun durumunda istediğiniz bir yedekleme noktasından geri dönebilirsiniz.

Detaylar