You are here:

Web Ürünleri

İşletmenizi Hemen İnternete Taşıyın

İnternette görünür olmanız için ihtiyacınız olan tüm ürünlere Venitron farkıyla ulaşabilirsiniz. Website yapıcı ile kendi websitenizi yapabilir veya isterseniz web tasarımınızı profesyonellere devredebilirsiniz. E-Ticaret yapmak ve internet üzerinden para kazanmak isterseniz e-ticaret websitesi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yedekleme ve SEO araçlarımızla websitenizi güvene alabilir ve Google’da dana fazla görünür olabilirsiniz.

web site yapıcı hizmeti hoverbox
web tasarım hizmeti hoverbox
e-ticaret web sitesi hizmeti hoverbox
web site yedekleme hizmeti hoverbox
web sitesi yapıcı hizmeti infobox

Web Site Yapıcı

İhtiyacınız olan kurumsal veya bireysel websitenizi hazır şablonlar kullanarak inşaa etmek ister misiniz? Venitron hazır website yapıcı ile sadece sürükle bırak yaparak hayal ettiğiniz web sitenizi inşaa edebilirsiniz. Websitenizde uzman tasarımcılar tarafından hazırlanmış onlarca şablon arasında beğendiğiniz şablonu kullanabilir ve websitenizin havalı ve güzel gözükmesini sağlayabilirsiniz. Websitenizi yayına aldıktan sonra istediğiniz değişiklikleri bir tıkla yapıp web sitenizi güncelleyebilirsiniz.

Detaylar
web tasarım hizmeti infobox

Web Tasarım

Venitron uzman web tasarım ekibi tarafından yapılan kurumsal websiteleri ile internette görünür olun. Sadece size özel tasarlanan kurumsal tasarımlar ile internet dünyasında özgün ve eşşiz olarak hareket edebilirsiniz. Mobil ve tablet uyumlu web tasarımları sayesinde internet sitenizi ziyaret eden müşterileriniz hangi cihazı kullanırsa kullansın rahatlıkla websitenizde gezebilirler. Web tasarım hizmetimiz SEO uyumludur ve websitenizin Google’da görünür olmasını sağlar.

Detaylar
e-ticaret hizmeti infobox

E-Ticaret Web Sitesi

İnternet üzerinden yapılan alışveriş oranınına arttığı bu günlerde artık insanlar market ürünlerinden oyuncağa kadar her şeyi internet üzerinden sipariş vermektedir. 70 milyar TL’ye ulaşan e-ticaret hacmi gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. E-ticaret dünyasında yer almak ve online ticaret yapmak isterseniz alanında uzman e-ticaret ekibimizle görüşebilir ve sağlam bir altyapıya sahip bir e-ticaret sitesi sahibi olabilirsiniz.

Detaylar
web sitesi yedekleme hizmeti infobox

Web Sitesi Yedekleme

Her türlü web sitesi altyapısıyla dinamik olarak çalışan web sitesi yedekleme altyapımız ile web sitenizdeki veriler her zaman güvende. WordPress, Drupal ve Magento gibi dünyanın en çok kullanılan açık kaynak yazılımlarıyla entegre çalışan yedekleme altyapımız sayesinde işinize odaklanın. Yaşayabileceğiniz herhangi bir teknik arıza veya hacker saldırısı sonucunda web sitenizi eski haline getirelim.

Detaylar

Web Hizmetleri : Sıkça Sorulan Sorular

Websitemi kendim yapabilir miyim?

Websitesi oluşturucu aracıyla saniyeler içerisinde kendi websitenizi kurabilirsiniz.

Websitesi yedekleme hizmetini bulunuyor mu?

Websitesi yedekleme hizmetimiz ile websitenizi periyodik olarak yedekleyebilirsiniz.

SEO desteğiniz bulunuyormu?

Venitron’dan profesyonel SEO desteği alabilir ve Marketgoo SEO aracı ile yol haritası çıkartabilirsiniz.

Web hizmetlerinizde destek veriyor musunuz?

Destek ekibimiz 7/24 sizlere destek olmaktadır.