You are here:

Sunucu Yedekleme

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte en önemli madde veriler oldu. Veri kaybı, veri çalınması ve veri korsanlığı şirketlerin dijital ortamlarda yaşadığı en büyük problemlerden biri haline geldi. Venitron bu değerin ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak sizlere benzersiz bir sunucu yedekleme hizmeti sunuyor. Fiziksel yada sanal olsun her ölçekteki sunucunuz için yedekleme hizmeti sunuyoruz.

sunucu yedekleme hizmeti Görsel

Sunucu Yedekleme

Venitronun ister fiziksel ister bulut sunucularında verilerinizi tam anlamıyla yedekleyip koruyabilirsiniz. Dilediğiniz zaman ya da periyodik olarak verilerinizin yedeğini alıp geri yükleme noktaları oluşturabilirsiniz. Bu geri yükleme noktaları sayesinde tek tıkla geri yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Fiziksel Sunucular

Her ölçekte fiziksel sunucuyu sorunsuz ve hızlı bir şekilde periyodik olarak yedekliyoruz.

Bulut Sunucular

Vmware platformunda bulunan sanal sunucularınızı harici lokasyonlara periyodik olarak yedekliyoruz.

Periyodik

Yedekleme sistemiz istediğiniz periyotlarda yedek almayı mümkün kılmaktadır. İsterseniz günlük isterseniz haftalık yada aylık.

Geri Yükleme Noktaları

Çeşitli yedekleme noktaları tayin edebilir ve sorununuzu çözecek olan gündeki yedeğe geri dönebilirsiniz.

Artırımlı Yedekleme

İlk full backup alınmasının ardından her periyotta sadece sunucuda değişen dosyalar yedeklenir böylece yedekleme çok hızlı olur ve disk tasarrufu sağlanır.

Restore

Yedeklerden restore gerçekten sorunsuz ve inanılmaz bir hızla hatasız olarak gerçekleşir. Mükemmel bir deneyim yaşar ve veri kaybı sorununuz olmaz.

Fiyat Bilgisi ve Diğer Detaylar İçin