You are here:

E-Posta Ürünlerimiz

İşletmeler, kurumsal firmalar, girişimler ve kamu kurumları için oluşturduğumuz gelişmiş e-posta ürünlerimizle kurum içi iletişiminizi arttırıyor ve daha güvenli bir hale getiriyoruz. Mail yedekleme, toplu e-posta gönderimi, antispam ve antivirüs özelliklerine sahip olan e-posta paketlerimizde her zaman iletişimde kalın

business e mail hosting ürünleri hoverbox
Enterprise e mail hosting ürünleri hoverbox
mail marketing ürünleri hoverbox
mail yedekleme ürünleri hoverbox
antispam filtresi ürünleri hoverbox
business e mail hosting ürünleri infobox

Business E-mail Hosting

Yüksek inbox oranı ile spama ve zararlı maillere geçiş vermeyen business e-mail paketleri ile kurum içi ve kurum dışı iletişiminiz her zaman sorunsuz bir şekilde devam etsin. Webmail ve POP/IMAP/SMTP desteğine sahip olan business e-mail paketlerini aynı zamanda mobil uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Spamsız ve inbox garantili bir e-posta için business e-mail’i tercih edin.

Detaylar
Enterprise e mail hosting ürünleri infobox

Enterprise E-mail Hosting

25 GB bulut depolama alanına sahip olan enterprise e-mail hosting sayesinde pdf, video, müzik ve ofis evraklarınızı güvenli bir şekilde saklayın. +5 GB alanı da e-postalarını için veren enterprise e-mail hosting ile özgür bir çalışma alanına sahip olabilirsiniz. Anti-spam, webmail ve POP/IMAP/SMTP desteğine sahip olan enterprise e-mail hosting tüm kurumsal e-posta ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Detaylar
mail marketing ürünleri infobox

Mail Marketing

Toplu mail göndermek Venitron mail marketing paketleriyle çok kolay. Mail adreslerinizi ister gruplayın ister listeleyin ve hazır e-posta şablonlarını kullanarak hızlı mail sunucularımızla gönderim sağlayın. Profesyonel ve kullanıcı dostu panel sayesinde her işleminizi tek tıkla kolayca yapın ve gönderim raporlarınıza erişin.

Detaylar
mail yedekleme ürünleri infobox

E-mail Yedekleme

Kurumsal yazışmalarınızı, sözleşmelerinizi, iş dökümanlarınızı ve önem arzeden birçok işi e-posta hesaplarımızda depoluyoruz. Bu sebepten dolayı kullandığınız maillerin yaşamımızda önemli bir yere sahip. Venitron e-mail yedekleme hizmeti ile mailleriniz anında veya periyodik olarak yedekleyebilir ve anında yedekten geri yükleyebilirsiniz.

Detaylar
antispam filtresi ürünleri infobox

Antispam Paketleri

En fazla maliyete sahip olan zamanınızı spam mailleri silmekle tüketmeyin. Venitron anti-spam paketleri ile spamların önüne geçebilirsiniz. %99.99 spam engellemeye sahip olan antis-spam paketleri ek olarak kurumsal maillerinizi virüs ve zararlı yazılımlar içerek maillere karşıda korumaktadır.

Detaylar

E-Posta: Sıkça Sorulan Sorular

Tüm e-posta servislerimizde anti-spam filtresi bulunmaktadır fakat daha iyi bir anti-spam koruması için gelişmiş anti-spam paketlerimizi kullanabilirsiniz.

Tüm e-posta servislerimizde zararlı yazılım ve virüslere karşı koruma özelliği bulunmaktadır.

Kurumlara özel, hızlı ve 25 GB disk alanıyla yüksek saklama kapasitesine sahip Enterprise E-mail Hosting paketlerimizi kullanabilirsiniz.

1.000.000 e-mail adresine kadar gönderim yapabilirsiniz.

Onlarca hazır şablondan istediğinizi kullanıp hızlıca toplu e-posta gönderebilirsiniz.