Adım 1

Sitenizi Tanıtın

Adım 2

Uzmanlarımız Tarafından Siteniz Taranır ve 15 Dakikada Düzeltilir

Adım 3

Web sitesi güvenlik açığı raporunuzu alın

Neden Web Inspector'e İhtiyacım Var?

Bilgisayar korsanları, bir web sitesinin kodundaki güvenlik açıklarından yararlanabilir ve web sitesinin kodundaki açıklardan, virüs veya kötü amaçlı yazılımları enjekte edebilir. Virüs bulaşmış yazılım ve kötü amaçlı kod, web sitenizin ziyaretçilerinin cihazlarına bulaşabilir. Gelişmiş, bulut tabanlı kötü amaçlı yazılım tarama teknolojisini kullanan Comodo Web Inspector, web sitesini olası virüs ve kötü amaçlı yazılım bulaşmalarına karşı tarar, güvenlik açıklarını tespit eder ve web sitesini sürekli sayısız güvenlik tehdidine karşı korur. Web Inspector, ayrıca arama motorlarının kara listelerini izler ve web sitesi kara listeye alınmadan hemen web sitesi sahibini uyarır.

Malware Tarayıcısı Nasıl Çalışır?
Comodo malware tarayıcısı, bir web sayfasındaki virüsleri ve kötü amaçlı kodu tanımlamak için gelişmiş kötü amaçlı yazılım algılama teknolojilerini kullanır. Comodo malware tarayıcısı, E-ticaret web sitelerinde sürekli güvenlik tehditlerini ve saldırılarını tespit edebilen bulut tabanlı bir hizmettir.

Günlük Kötü Amaçlı Yazılım Taraması

Web Inspector, her gün sizin web sitenizin güvenliğini tarar. bu şekilde web sitenize hiçbir zaman kötü amaçlı yazılım bulaşmadığından emin olabilirsiniz.

Kara Liste Taraması

Eğer web siteniz arama motorları tarafından kara listeye alındıysa, Web Inspector, bunu tespit eder ve sizi uyarır.

Anında Tehdit Bildirimi

Eğer web sitenizde anlık bir kötü amaçlı olay yaşanırsa Web Inspector anında sizi uyarır.

PCI Scanning

E-Ticaret alt yapısı olan her sitenin PCI standartlarında olması çok önemlidir. Web Inspector, sizin için PCI taraması gerçekleştirmektedir.