You are here:

Güvenlik Ürünlerimiz

Web dolaşımı, kurumsal websiteniz, müşteri güvenliği ve e-ticaret sitenizin güvenliği için 360 derece dijital güvenlik sağlayan güvenlik ürünlerimiz dijital varlıklarınızı koruma altına alıyor. 8 farklı SSL sertifikası, VPN, Pci Scan, HackerProof ve Web Inspector ürünleriyle web güvenliğinin en iyi güvenlik ürünlerine sahip olan Venitron kurumunuzu ve müşterilerinizi koruyor.
ssl sertifikası hizmeti hoverbox
vpn hoverbox icon
Hackerproof Trustmark hizmeti hoverbox
pci scan hizmeti hoverbox
web inspector hoverbox
ssl sertifikası hizmeti infobox

SSL Sertifikaları

Her türlü ihtiyacınıza uygun 8 farklı SSL sertrifikasından ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. Anından kurulum yapılan, belge gerektirmeyen veya gerektiren, EV SSL özelliğine sahip olan, şirketler, kurumlar veya son kullanıcılar için üretilmiş 8 farklı SSL sertifikasından dilediğiniz filtreleyin. SSL sertifikaları websiteniz ve websitenizi ziyaret eden kullanıcıların güvenliği  için çok önemlidir. Ayrıca Google tarafından yapılan resmi bir duyuruya göre Google’da sıralama kriteri olarak kullanılmaktadır.
Detaylar
pci scan hizmeti infobox

Pci Scan Control Center

Sanal pos sağlayıcı banka ve aracı finans kurumları ile e-ticaret tarafında yapılan işlemlerde oluşabilecek veri kaybı ve kredi kartı bilgilerinin çalınması gibi işlemlerin önüne geçmek amacıyla yapılan bir analiz ve kontrol çalışmasıdır. Ağ güvenliğinden kullanıcı üyeliği ve satın alma süreçlerine kadar birçok işlemi içinde barındırır. Pci Scan taramasının yılda 3 veya 4 defa yapılması ve tekrarlanması gerekmektedir. Oluşan rapor ilgili finans kurumuna bildirilmelidir.
Detaylar
Hackerproof Trustmark hizmeti infobox

HackerProof Trust Mark

HackerProof websitenizi ziyaret eden kullanıcılarınız için güven oluşturacak bir güven damgasıdır. HackerProof websitenizin, dünyanın en büyük güvenlik markası olan Comodo tarafından kapsamlı bir güvenlik standartına uyduğunun göstergesidir. HackerProof her websitesinin güvenliğini güncel tutar ve üç ayda bir PCI uyumluluğunun doğrulamasına yardımcı olur. Ayrıca bu güven işareti ziyaretçilerinizie sitenizin günlük olarak kontrol edildiğinin bilgisini sağlamaktadır.
Detaylar
vpn hizmeti infobox

VPN

SiteLock VPN internet üzerinde çalışırken, sörf yaparken ve araştırma yaparken gerçekten özgür olarak hareket etmek isteyenler için geliştirilmiş bir VPN servisidir. Bu servis sayesinde gizlilik sorunları ve veri kapsamı olmadan internet üzerinde özgürce ve yüksek güvenlik korumasıyla gezebilirsiniz. İnternet kullanırken internet dolaşımınız şifrelenir ve internet kullanıcılarına yüksek bir hız sağlar.
Detaylar
web inspector infobox

Web Inspector

Comodo Web Inspector, web sitesini olası virüs ve kötü amaçlı yazılım bulaşmalarına karşı tarar, güvenlik açıklarını tespit eder ve web sitesini sürekli sayısız güvenlik tehdidine karşı korur. Web Inspector, ayrıca arama motorlarının kara listelerini izler ve web sitesi kara listeye alınmadan hemen web sitesi sahibini uyarır.
Detaylar

Güvenlik: Sıkça Sorulan Sorular

Positive SSL, Rapid SSL, WildCard SSL gibi SSL sertifikalarında kurulum işlemi anında ve online olarak gerçekleştirilmektedir.

Subdomain uyumlu Wildcard SSL sertifikalarını Venitron’dan satın alabilirsiniz.

PCI Scan ürünü e-ticaret siteleri için geliştirilmiştir.

COMODO HackerProof websitenizin COMODO standartlarına göre her gün analiz edilip incelendiğinin ve güvenli olduğunun kanıtı olan bir güven damgasıdır.

Venitron güvencesiyle VPN hizmetimiz bulunmaktadır.